Movies
Ratings
345

Begin AgainRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 3.0
2046Rated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 2.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 1.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 1.0