Movies
Ratings
250
Our Little SisterRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5

Baby DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0

Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.0

The MercilessRated ★ 4.0
Girl, InterruptedRated ★ 3.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5

ArrivalRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
April and the Extraordinary WorldRated ★ 3.5