Movies
Ratings
836
The People UpstairsRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The First RideRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.5
Murder ReportRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0