Movies
Ratings
1081
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The First RideRated ★ 2.0