Movies
Ratings
850

No Other ChoiceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0

In the Mood for LoveRated ★ 1.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5

All About My WifeRated ★ 4.5

28 Years LaterRated ★ 2.5