Series
Ratings
407
Asobi AsobaseRated ★ 4.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.5
Blade of the ImmortalRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Paranoia AgentRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
IRODUKU: The World in ColorsRated ★ 3.5

DororoRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 4.0
Occultic;NineRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 2.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 3.0
Little Busters! RefrainRated ★ 2.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0