Movies
Ratings
1189
BugoniaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Play DirtyRated ★ 3.0
HimRated ★ 3.0
Hard EightRated ★ 3.0
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
FAQRated ★ 3.5
ZiamRated ★ 2.5
The MonkeyRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 3.5
Eye of the StormRated ★ 2.5
AwakeRated ★ 1.0
The OrderRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0