Titles you rated

AemaRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Made for Love Season 1Rated ★ 4.0

Oshi no KoRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Dirty JohnRated ★ 3.0