Movies
Ratings
369
Troll 2Rated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 5.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
HyakuemuRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.5
SteveRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
She Said MaybeRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0