Titles you rated

The StrangerRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 4.5