Movies
Ratings
38
HelveticaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ObjectifiedRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0

SecretRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The CureRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0