Titles you rated

Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
McMillionsRated ★ 1.5
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5

Demon SlayerRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0