Titles you rated
Full TimeRated ★ 4.0

28 Years LaterRated ★ 4.0

Bring Her BackRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0

EscapeRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 2.5
Last MileRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0

Venom: The Last DanceRated ★ 4.0

Sick of MyselfRated ★ 3.0
Dream ScenarioRated ★ 2.5
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 3.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.5

SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 0.5