Series
Ratings
14

Rustic PeriodRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0

SKY CastleRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5

Men on a MissionRated ★ 3.0
GetBackersRated ★ 1.0
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.0
짱구는 못말려 2Rated ★ 4.0
Grappler BakiRated ★ 4.0