Movies
Ratings
189
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 3.5
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 3.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!! MovieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5

Chungking ExpressRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 4.0

Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 1.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
A Blood PledgeRated ★ 0.5