Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5

Troll FactoryRated ★ 3.5