Titles you rated

태풍상사Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0

DexterRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0

DexterRated ★ 4.0

DexterRated ★ 4.0

DexterRated ★ 4.0

DexterRated ★ 4.0

DexterRated ★ 4.0

DexterRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5