Movies
Ratings
760
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5

ExhumaRated ★ 3.5

Nothing SeriousRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 2.5
Extraction 2Rated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
The HappeningsRated ★ 2.5

Save the Green Planet!Rated ★ 3.0