Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
I Am Not a RobotRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0