Series
Ratings
149
The CrownRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
Lessons In ChemistryRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
One the WomanRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
Younger Season 7Rated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0