Movies
Ratings
520
The King of JokguRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0

SicarioRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 3.5

Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Talk to HerRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0

Jurassic WorldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0