Movies
Ratings
19

ParasiteRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0

ExitRated ★ 4.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0

VeteranRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5

The Way HomeRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5