Series
Ratings
199
Brush Up LifeRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 3.0
I Don't Love You YetRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Love Is BlindRated ★ 2.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 1.0
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0