Movies
Ratings
463
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
Downton Abbey: The Grand FinaleRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0

MaterialistsRated ★ 4.0
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0

BallerinaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Camellia SistersRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0

Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0