Movies
Ratings
78
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5

PonyoRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0

Forever the MomentRated ★ 4.5

HauntersRated ★ 4.0

Miss GrannyRated ★ 4.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5

World War ZRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 4.0