Series
Ratings
95

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Political FeverRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
I Haven't Done My Best YetRated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 4.0
Stay Tuned!Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Dr. BrainRated ★ 2.5