Series
Ratings
21
NarcosRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0

House of CardsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
PianoRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0