Movies
Ratings
87

Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0

Bring It OnRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0

QuickRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5

Cold EyesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5

Spirited AwayRated ★ 3.5

MossRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0

AlwaysRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0