Movies
Ratings
103
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0

Memories of MatsukoRated ★ 5.0
TRON: AresRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5

No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Teen Titans Go! To the MoviesRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Transformers OneRated ★ 5.0