Titles you rated

Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0