Titles you rated
The SopranosRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5