Series
Ratings
318
ShōgunRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
The Morning Show Season 4Rated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
The Confidence Man KRRated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0

Eye Love YouRated ★ 2.5