Series
Ratings
12
Alien: EarthRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5