Movies
Ratings
407
Rental FamilyRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.5
BridesmaidsRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 2.5
QueerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5