Movies
Ratings
508
TwentyRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5

Intimate StrangersRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0

On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 4.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
May the Devil Take YouRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5

VenomRated ★ 3.5

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0