Titles you rated
More Than BlueRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Fighter In The WindRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0