Movies
Ratings
30
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0

PunchRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 5.0

A Company ManRated ★ 3.5

Secret ReunionRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0

The Battleship IslandRated ★ 4.0

Midnight RunnersRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5

Architecture 101Rated ★ 3.0