Series
Ratings
22
The Midnight GospelRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5

Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0

Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0

Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 5.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5