Movies
Ratings
512

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5

SleepRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5

The WhaleRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5

MinariRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 3.5