Movies
Ratings
30

Inside MenRated ★ 3.0

FriendRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 3.0

The ClassicRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5

The Berlin FileRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0

Way Back HomeRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0

The HostRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 3.0

OldboyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0