Series
Ratings
21
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Green RoseRated ★ 4.0