Series
Ratings
300
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Street Woman Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Next in FashionRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0