Series
Ratings
31

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0