Series
Ratings
16

My Hero AcademiaRated ★ 4.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.0

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5

Temptation of WifeRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.5
Magic Kid MasuriRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 4.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5