Movies
Ratings
1581
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 3.5
Black Phone 2Rated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
SnatchedRated ★ 3.0
The StingRated ★ 4.5