Movies
Ratings
86
Iron ManRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0

Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0

The TowerRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
RobotsRated ★ 4.0