Movies
Ratings
308
Saw IVRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5

ShrekRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
BatmanRated ★ 5.0

Fast & Furious 6Rated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5