Series
Ratings
80
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0

Friendly RivalryRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
TWENTY - TWENTYRated ★ 3.5
The Killing VoteRated ★ 3.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.5