Series
Ratings
90
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0

SKY CastleRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
GoblinRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5