Movies
Ratings
355
How to Be SingleRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Deep TrapRated ★ 0.5
The KingRated ★ 2.5

Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0

WhiplashRated ★ 4.5

The Last PrincessRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0

The HimalayasRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5